sobota, 23 sierpnia 2014

Ewa Błaszczyk

Dzisiaj pokażę Wam autograf który dostałam kilka dni temu. Jest on od aktorki i założycielki fundacji "Akogo" - Ewy Błaszczyk. Można zobaczyć ją w takich serialach jak "Zmiennicy", czy "Dom". Na autograf czekałam bardzo krótko.



Wysłałam: 13.08.14
Otrzymałam: 18.08.14

Dziękuje Wam bardzo za wszystkie wejścia na bloga oraz komentarze!! :)

poniedziałek, 18 sierpnia 2014

Sandra Staniszewska

Dzisiaj pokażę Wam autograf aktorki Sandry Staniszewskiej. Znalazłam dzisiaj w skrzynce jej autograf i jeszcze dwa inne listy z autografami :) Aktorka ta grała między innymi w filmie ''Kamienie na szaniec'' i w serialu ''M jak miłość''. Do pani Sandry wysłałam jedno zdjęcie, ale była tak miła ze dołożyła jeszcze jedno od siebie i kartkę reklamującą ''Kamienie na szaniec''





Wysłałam: 30.06.14
Otrzymałam:18.08.14

Dziękuję bardzo za odwiedziny bloga i komentarze!
Wypchanych skrzynek :)

czwartek, 14 sierpnia 2014

Anna Dymna

Dzisiaj pokażę Wam autograf Anny Dymnej - aktorki znanej z ról filmowych i teatralnych. Można ją zobaczyć między innymi w serialu ''Licencja na wychowanie'', czy też w filmie ''Kochaj albo rzuć''. Aktorka prowadzi fundację ''Mimo wszystko''.
Dziękuje Wam bardzo za wszystkie odwiedziny bloga i komentarze ! :)



Wysłałam: 12.06.14
Otrzymałam: 12.08.14

poniedziałek, 11 sierpnia 2014

Julia Wyszyńska

Dzisiaj pokażę Wam autograf który otrzymałam jakiś czas temu. Jest on od aktorki Julii Wyszyńskiej. Gra ona w serialu "Na dobre i na złe" rolę Klaudii,  moim zdaniem Julia doskonale wciela się w tę rolę.  Mam nadzieję że będzie grała jak najwięcej ciekawych ról :)
Niestety autograf jest trochę rozmazany, ale widoczny.



Wysłałam: 10.05.14
Otrzymałam: 21.05.14


czwartek, 7 sierpnia 2014

Karolina Gorczyca

Dzisiaj nic nie przyszło więc pokażę Wam autograf który dostałam w poniedziałek.  Jest on od aktorki Karoliny Gorczycy. Bardzo lubię ją za rolę w filmie "Miłość na wybiegu" oraz rolę w serialu "Na dobre i na złe" szkoda że nie gra już w tym serialu. Aktualnie można ją oglądać w serialu "Czas chonoru".


Wysłałam: 22.07.14
Otrzymałam: 4.08.14

wtorek, 5 sierpnia 2014

Magda Mołek

Dziś pokażę Wam jeden z trzech autografów które otrzymałam wczoraj.  Ten który pokażę w dzisiejszej notce jest od Magdy Mołek. Jest ona dziennikarką, którą bardzo lubię oglądać w Dzień dobry TVN. Cieszę się ze mam jej autograf w swojej kolekcji gdyż jest to jedna z moich ulubionych dziennikarek.


Wysłałam: 22.07.14
Otrzymałam: 4.08.14

sobota, 2 sierpnia 2014

Wagraf Team

Dzisiaj pokażę Wam aż 7 autografów, które dostałam wczoraj są one od skoczków narciarskich a konkretnie od Macieja Kota, Bartłomieja Kłuska, Krzysztofa Bieguna, Grzegorza Miętusa, Krzysztofa Miętusa, Andrzeja Zapotocznego oraz Dawida Kubackiego. Są to byli i obecni członkowie Wagrafu. W przesyłce miał być jeszcze autograf Kuby Kota, ale niestety nie przysłali mi autografu tego skoczka. Autografy te wygrałam w konkursie organizowanym przez Wagraf Team,  ale kopertę zawrotną również musiałam wysłać.




Wysłałam: 18.07.14
Otrzymałam: 01.08.14